Przejdź do treści
3
Przejdź do stopki

Święto Komisji Edukacji Narodowej

Święto Komisji Edukacji Narodowej

Treść

   W dniu 11 października 2023 roku ucziowie naszej szkoły zorganizowali uroczystą Akademię upamiętniającą Święto Komisji Edukacji Narodowej przypadające co roku 14 października..

   Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu narodowego, co stanowiło wyraz szacunku dla polskiej edukacji. Podczas Akademii uczniowie przygotowali różnorodne wystąpienia artystyczne. Przedstawili montaż słowno-muzyczny, gdzie wcielając się w role nauczyciela pokazali, że edukacja to ważne dziedzictwo, które warto pielęgnować. To wyjątkowe przedstawienie nie tylko doceniło pracę nauczycieli, ale także pomogło uczniom zrozumieć, jak wiele trudu i zaangżowania wkładają nauczyciele w codzienne nauczanie. W trakcie uroczystości nauczyciele zostali nagrodzeni podziękowaniami i upominkami za ich zaangażowanie oraz wkład w rozwijanie wiedzy i umiejętności uczniów. Pani Dyrektor włączyła się w podziękowania, składając zgromadzonym nauczycielom najserdeczniejsze życzenia z okacji ich święta.

   Akademia z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej była nie tylko okazją do uczczenia tej ważnej daty w kalendarzu oświaty, ale także do zintegrowania społeczności szkolnej oraz wyrażenia szacunku i wdzięczności wobec nauczycieli. Wydarzenie to stanowiło ważny element kształtowania postaw patriotycznych i edukacyjnych wśród uczniów. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w Akademii, która była wyjątkowym wydarzeniem upamiętniającym Święto Komisji Edukacji Narodowej.

19973