Przejdź do treści
3
Przejdź do stopki

Wigilia szkolna

Wigilia szkolna

Treść

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech te święta niosą ze sobą odrobinę magii, a każdy moment spędzony w rodzinie będzie pełen ciepła i radości. Niech Nowy Rok przyniesie Wam wiele szczęścia, spełnienia marzeń i sukcesów. Życzymy, abyście w nadchodzącym roku doświadczyli miłości, zdrowia oraz wszelkich dobrych emocji. Niech każdy dzień będzie dla Was wyjątkowy, pełen uśmiechów i pozytywnej energii. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku! 🌟🎄🎉

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne

 

Dnia 22 grudnia w naszej szkole odbyła się uroczysta Wigilia Szkolna, która zaczęła się od wzruszających jasełek w wykonaniu oddziału przedszkolnego oraz klas młodszych, co stanowiło uroczy początek świątecznego spotkania. Klasy starsze wniosły do uroczystości magiczną atmosferę świąt poprzez śpiewanie tradycyjnych kolęd, przynosząc radość i świąteczny nastrój.

Po części artystycznej każda klasa z wychowawcą zasiadła do Wigilijnego Stołu. Łamiąc się opłatkiem składali sobie życzenia świąteczne oraz mieli okazję podzielić się świątecznymi smakołykami. Ta chwila integracji przy stole była wyjątkowym momentem, który podkreślał ducha wspólnoty i wzajemnej życzliwości, charakterystyczny dla świąt Bożego Narodzenia.

Wigilia Szkolna nie tylko dostarczyła uczestnikom wzruszeń artystycznych, ale również umożliwiła wspólne przeżywanie magii świąt w atmosferze szkolnej jedności. To niezapomniane wydarzenie z pewnością pozostanie w pamięci wszystkich, tworząc wspomnienia pełne radości i wspólnego świętowania.

17883