Przejdź do treści
3
Przejdź do stopki

Dzień babci i dziadka

Dzień babci i dziadka

Treść

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole, obchodzony 30 stycznia, był wyjątkowym czasem pełnym wzruszeń i radości. Cała społeczność szkolna pod opieką pani Beaty Żabińskiej, Anny Sopaty, Anny Gomółki oraz Bożeny Kunickiej przygotowały się z wielką starannością, by uczcić naszych ukochanych dziadków.

Spotkanie rozpoczęło się od serdecznego przywitania przez naszą Panią Dyrektor wszystkich przybyłych gości. Była to chwila, w której mogliśmy złożyć naszym babciom i dziadkom najszczersze życzenia, wyrażając wdzięczność za ich miłość i wsparcie.

Następnie głos zabrał Pan Wójt, który zaszczycił nas swoją obecnością na specjalne zaproszenie. Jego słowa pełne ciepła i szacunku wzruszyły wszystkich obecnych.

Niezapomniane momenty nadeszły wraz z występami naszych uczniów, które były specjalnie przygotowane na tę okazję. Dzieci zaprezentowały piosenki, wiersze oraz scenki teatralne, ukazując swoją miłość i szacunek dla swoich babć i dziadków.

Po części artystycznej nadszedł czas na emocjonujące momenty wręczania pamiątek i życzeń. Wnuki z uśmiechem na twarzach przekazały swoim kochanym dziadkom pamiątkowe zdjęcia oraz serdeczne życzenia z okazji ich święta. Były to chwile pełne wzruszeń, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole był nie tylko okazją do świętowania, ale także wyrazem naszej głębokiej wdzięczności i miłości dla naszych najbliższych.

Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w to wyjątkowe wydarzenie!

17883